Lētas Idejas Kāzu Ziediem

Ikviens vēlas veidus, kā ietaupīt naudu par viņu kāzas. Viena no jomām, kas var kļūt ļoti dārga, ir ziedi. Līdz tam laikam, esat kārtību ceremonijas, pušķi, centerpieces un ziedi pārējo uzņemšanas vietas, jūsu rēķinu var uzskriet daudziem tūkstošiem dolāru. Ir daži veidi, lai gan, ka jums var būt skaisti ziedi jūsu kāzu netērējot nelielu laimi.

Pirmā lieta, ka lielākā daļa Līgavas domās par to, lai ietaupītu naudu par ziediem ir darīt viņiem sevi, nevis iznomājot florists. Jūs, protams, varat ietaupīt naudu, ka veids, bet jūs varat ietaupīt vēl vairāk, ja jūs ne tikai organizēt ziedus sevi, bet arī atrast kaulēties avots zied. Ja jūs iegādāties ziedus no florists, jūs ietaupīsiet par sniegto pakalpojumu, bet jūs joprojām pavadīt ievērojamu summu par pašiem ziediem.

Daudzi lieli pilsētas ir brīvdabas ziedu Marts. Tas noteikti ir labākā vieta, lai atrastu lielisku izvēli no svaigākajām ziedu pieejamiem. Ja jums ir paveicies, pietiekami ir viena savā pilsētā, sākt pelnīt vizītes krietni pirms jūsu kāzām. Tādā veidā, jūs varat iepazīties ar dažādiem pārdevējiem, un uzzināt, kāda veida ziedu viņi sagaida, lai brīdī Jūsu kāzas.

Vēl viens lielisks avots ziedi ir internets. Kad viens no maniem draugiem apprecējos, viņa lika simtiem dziļi sarkanām rozēm tiešsaistē. Viņi ieradās tieši laikā, un viņi izskatījās lieliski. Ja tu domā par pasūtīšanu savus ziedus internetā, darīt izmēģinājuma braucienu. Pasūtīt par ziedu jūs plānojat izmantot savu kāzu pāris mēnešus iepriekš veidu. Tādā veidā, jūs varat redzēt savu produktu kvalitāti no pirmavota, un, ja jūs neesat apmierināti, jums joprojām būs pietiekami daudz laika, lai atrastu citu avotu.

Vai jūs zināt, ka jūs varat īpašas pasūtīt ziedus caur florists lielākajā daļā pārtikas veikalu? Tie nedrīkst būt milzīga izvēle mīļotājs ziedu veikalā, bet jūs, protams, varat iegūt ļoti daudz par daudziem klasiskās kāzu ziediem, piemēram, rozes, tulpes un lilijas. Jums parasti ir iespēja ar viņiem radīt centerpieces vai vienkārši sniedzot jums zaudēt ziedus.

Dažiem Līgavas, problēma ar izdevumu daudz par kāzu ziedi ir tā, ka tie nav pēdējais. Atšķirībā kaut ko ar ilgstošu skaistumu, piemēram, jūsu pērļu līgavas rotas, kāzu ziedi tiek izmantotas tikai vienu dienu. Ir vairāki veidi, kā jūs varat ietaupīt naudu un risināt nepastāvību kāzu ziedi. (Ar visu naudu jums ietaupīt, jūs varēsiet atļauties dot pērļu līgavas rotas visiem jūsu pavadoņi!)

Viena ideja ir izmantot podos nevis grieztos ziedus centerpieces. Padomā par to: patiešām pievilcīgs podos mamma maksā apmēram $ 10 – $ 20, un padara pilnīgu, sulīgs displejs uzņemšanas galdiem. Iedomājieties, ko tas varētu izmaksāt, lai būtu līdzvērtīga summa grieztiem ziediem: vairāk nekā $ 100 par vienu tabulu, un bieži vien ir daudz, daudz vairāk. Jauka lieta par potted augu ir tas, ka jūs vai jūsu viesi var ņemt tos mājās baudīt pēc kāzām.

Vēl viena iespēja ir izveidot displejus no žāvētiem vai zīda ziedi. Ne daudzi Līgavas iet šo ceļu, bet, ja paskatās apkārt, jūs varat atrast daži jauki alternatīvas svaigi grieztu ziedu. Daži no zīda ziedi, kas ir pieejami šīs dienas izskatīties tik labi, kā reālā tiem, un jūs galu galā ar skaistu ilgst kārtību jūsu jaunajām mājām.

Kāzu ziedi bieži izmaksas laimi, bet viņiem nav līdz. Ja paskatās apkārt, jūs bieži atrast saprātīgu cenu alternatīvas. Ar visu naudu jums ietaupīt uz jūsu ziedi, varbūt jūs varat uzskatīt sevi par patiešām drausmīgs medus!

 

Comments are closed.