Populārakie saules briļļu stili

Saulesbrilles ir tāpat kā jebkurš cits modes aksesuārs. Ar katru sezonu, saulesbriļļu stilu mainīt. Vēcie stili kļūst par sava veida saulesbrilles, ka “jūsu vecmāmiņa izmantoti valkāt,” bet jaunāku stilu var redzēt uz sejas Holivudas zvaigznes un šarms karalienes uz žurnālu vākiem un sarkano paklāju pasākumos. Galu galā šie vecie stilu skatuves atgriešanas kā “retro” saulesbrilles, un modes cikls nāk pilnu apli.

Visi šie un ejot var likties mazliet mulsinoša. Mēs tikai runājam par saulesbrillēm, labi? Un, ja jūs esat apmierināts ar to pašu pāris lidotājs toņos, kas jūs esat valkāt uz 15 gadiem? Hei, neviens argumentējot ar to. Bet ko mēs varam jums palīdzēt ar ir sniegt jums kursu top ēnā stilus Tātad, ja jūsu puikas vēlaties izskatīties Hitu Ledžeru uz pludmali, vai ja jums dāmas vēlaties pārsteigt savu jauno draugu, valkājot to pašu pāri toņos kā Džesika Simpsona, lūk, kā!

Daži modes saulesbrilles stiliem joprojām ir nestandarta tipa. Dažkārt šie toņi var izskatās tie aizņem pusi no jūsu sejas. Bet visi starlets un zvaignes valkā viņiem, vai uz smiltīm vai pa ceļam uz lielveikalu. Izmēģiniet dažas no jaunākajām versijām, negabarīta žanra, piemēram, “vaboles aci” meklēt vai “plaša līnija” stilu, kas faktiski var pielagoti pār savu recepšu brilles.

Kas par retro? Nu, klasisko “Džekija O” izskatās – gluds, tumšas plastmasas rāmji ar šo noapaļotiem ’50s izskatās – padara atriebība, kā arī populārajā 80. Veifers izskatu. Ar klasisko saulesbrilles gala, tad aviators kas slavens filmas, piemēram, “Top Pistols”, ir pārskatīt skrejceļi. Vīriešiem, Aviators veidi var būt nekad nav izgājušas no modes, bet sieviešu Aviators saulesbrilles ir jaunais modes kliedziens. Jaunas aviators nonāk visās krāsās, ieskaitot klasisko melns, brūns, zelta un sudraba, kā arī rozā, zila, zaļa, un “lielgabals metāla” kadri.

Runājot par krāsu un faktūru šodienas top saulesbrilles, turēt acis, kas par jaunākajām dizaineriem, kas iezīme dzīvnieku ādas un ķirzaka ādas tekstūru, kristāla dārgakmens pieskaras vai pat māte vai perlamutra ieliktņus. Pat saulesbrilles “futrāļus var glamuram ar pieskaras dārgakmeņi vai dizainera logotipu.

Viens no top jaunas līnijas saulesbrilles par vēlu, ir paredzēti tieši sportistiem, un ne tikai plusi pludmalē volejbola laukumi, slēpošanas pacēlāji un golfa kursi nepieciešams valkāt viņiem. Šīs žalūzijas var izmantot jebkuru sportists. Viņi parasti nāk ar polarizētām lēcām, lai aizsargātu pret atspulgu, un daudzas reizes to lēcas tumšāku vai gaišāku, atkarībā no gaismas. Viens no top iezīmes sporta saulesbrilles ir viņu maināmie lēcu sistēmas – lai neatkarīgi no laika apstākļiem vai sporta jums atrast sevi, jūs varat pārslēgties, lai pareizo objektīva veida

 

Comments are closed.