Punkti un idejas bērnu istabas dekorēšanai

Bērnu istabas iepriecināt gan pieaugušajiem, gan bērniem, un nodrošināt drošu vidi vairākām funkcijām. Kā to visu var panākt vienā telpā?

Bērniem patīk būt radošiem. Lielākā daļa bērnu numuri ir iekārtoti atbilstoši tēmām. Katram bērnam ir kaut kas īpašs viņi mīl. Tas var būt tauriņi, zivis, vai kaut ko var izveidot par tēmu savā istabā. Meitenes, protams, patīk sievišķīgs krāsas, princese motīvi, vai balerīnām, un neaizmirstiet augšu datētu Hanna Montana. Puiši kā sporta, beisbols, futbols, futbols, skrituļdēļiem, mūzikas vai augsto tehnoloģiju tēmām. Zēni arī vēlētos būt izturīgs un veidot forts vai teltīs. Ļaujiet bērnam pateikt, kādas krāsas viņš vai viņa dod priekšroku. Jūs varat veikt bērnu zīmējumu par to, ko viņš vai viņa iedomājas telpā, un izstrādāt plānu, lai izrotāt savu istabu. Bērns var pateikt zīmējumā saule palielinās, un jūs varētu izmantot skaistu dzeltenu krāsu, kā fonu sienām. Tās var, piemēram, ziedus, ko var novietot uz gultas vai sienām. Nokļūt bērni, lai sazinātos, kas liek viņiem justies laimīgs un ērti. Ļaujot viņiem palīdzēt veicināt dekoratīvo procesā viņi attīstīs plānošanas prasmes, laika vadība, budžets, bet iepirkšanās, un koordinācija krāsas un modeļi.

Telpā, jums būs nepieciešams, lai apzīmētu teritorijas rotaļām un pētījums, un vieta, kur atpūsties gulēšanai. Par paklāja izvietojums var definēt telpu un atsevišķu studiju zonu no guļamistabas zonas. Zemāk mēs apspriestu, kā apgaismojums, krāsu un mēbeļu palīdzēs izraudzīties dažādās jomās. Tekstūru grīdsegu, gultas un virsmām arī palīdzēs izstrādāt dažādas vietas, lai bērni varētu darboties savās istabās. Jūs vēlaties, lai izstrādātu, lai jūs sasniegtu augstāko un labāk izmantot telpu.

Krasa ir svarīga loma dekorēšana telpu bērnam. Daži augstas intensitātes krāsas, sarkanas, piemēram, var būt, lai stimulētu viņu telpās. Par spožākas krāsas būtu vislabāk izmantot piederumu vai organizatorisku vienību. Par gultas veļa varētu būt vēl viena vieta, kur jūs varētu ieviest gaišāku krāsu.

Apgaismojums arī būs galvenais faktors, izstrādājot vairākus funkcionēšanu jomās. Pareiza uzdevums apgaismojums studiju lasīšanas jomā, vairāk izsmalcināts apgaismojumu guļamistabas zonu. Uzstādot slēdzi varētu palīdzēt, lai sasniegtu vēlamo efektu, kad ir pienācis laiks, lai izbeigtu un gulēt.

Lets talk mazliet par mēbelēm. Izvēle mēbeļu atkarīgs no vairākiem faktoriem. Cik ilgi jūs plānojat, lai saglabātu mēbeles, būs ieguldījums? Ja tā izvēloties stilu un kvalitāti, mēbeles, kas aug kopā ar bērnu, ir svarīga. Krāsas un auduma ir viegli un lēti nomainīt, kad jums ir nepieciešams, lai “augt izskatu.” Varbūt jūs vēlaties iegādāties nepilngadīgo meklē mēbeļu komplekts, kad tie ir jauni un uzlabot, kad bērns aug. Tas nav slikta ideja. Lielākā daļa mazuļu mēbeļu komplekti, kas vēl joprojām ir dzīvi, var pārdot pēc bērna uzlabojumus labākas kvalitātes mēbeļu komplekts. Otra grupa mēbeļu izvēlētā iespējams ilgs pusaudžu gados, varētu doties uz koledžu vai pārstrādāt par viesu guļamistabu. Jūs varat izmantot uzcelta mēbeļu gabaliem uz pielāgotu izskatu, vai izstrādāt tēmu. Bēniņi gultas ar galdiem zem ir vēl viena iespēja, lai palielinātu izmantojamo platību. Vai mēbeļu komplekts ar uzglabāšanas gultu un datora galda un mājele uzglabāšanai.

Uzglabāšana, protams, vienmēr būs nepieciešama bērnu istabās. Sakārtot bieži lietotus priekšmetus, lai tie būtu viegli pieejamību. Vidējais bērnu istabu ir ierobežota kvadrātveida kadrus, tāpēc katru collu tiks ņemts. Palielināt pieejamo vietu, organizējot skapis. Vertikālās plaukti ar izraut groziem var turēt apģērbu, rotaļlietas, un dārgumiem. Plauktu uz augšu skapja var turēt priekšmetus nav izmantoti ļoti bieži, somas, papildu gultas, sporta inventārs, kolekcijas. Dubultas pakārt stieņi apģērbiem. Populāras sezonas preces, uniformas, apakšā ikdienas lietošanai. Protams krāsu saskaņot kronšteini un grozi ar istabu, tādēļ, ja skapja durvis paliek atvērtas būs nepārtraukts telpa. Ar krāsu koordināciju tas būs viegli, lai bērni uzņemt un nodot objektus viņu vietā. Organizējot skapis varētu pārvērsties spēli vai nodarbība ar direktoriju, lai bērns var apgūt praktiskās iemaņas.

Apvienojot modeļus jūsu audumiem pievienot interesi un dzīvi uz istabu. Izvēlieties ziedu vai jaunums raksts, svītru un nelielu dot vai atkārtotu modeli, lai izveidotu telpu. Galvenais ir saglabāt visus audumus vienā krāsā ģimene un pareizu mērogā. Dekorēšanas konsultanti ir pieejami, lai piedāvātu ieteikumus, lai jūsu pārliecināti par profesionāliem rezultātiem. Visi numuri ir dekorēti vecuma gadījumā. Dažas preces var augt kopā ar bērnu. Atceries krāsu un audumu ir viegli un lēti nomainīt, kad jums ir nepieciešams, lai “augt izskatu.” Veikls, organizēta, telpa velk kopā vizuāli palīdzēs bērnam attīstīt daudzus dzīves prasmes un atzinību par savu apkārtni

Dažiem vienkāršiem lēti idejas un projekti es esmu, ko izmanto meitenēm numuri ir šādi:.

Zīmogs motīvs uz sienas ar sagrieztos gumijas zīmogu un krāsas saskaņot ar savu tēmu. Es izstrādājusi Disneyja Princeses tēmu un apzīmogo princese vainagus pie sienas un rotāja vainagi ar dārgakmeņiem. Tikai nejauši pievienot iepakotas dārgakmeņiem, pērlēm, vai spoguļstikla akmeņus, lai padarītu vainagi apžilbināt. Dažreiz puse atbalsta var izmantot, lai izgreznot aizkari vai citus priekšmetus telpā. Es izmanto skaidru akrila “stikla čības”, lai pabeigtu pie Pelnrušķīte istabu valance.

Vēl viena ideja amats puse apaļas svečturis otrādi kā kontaktpunkts kupolu. Tērpa kroka audumu par vainagu un pievienojiet iekšā svečturis, plūsma audums no svečturis, arku atpakaļ uz sāniem ar kaklasaites atzveltnēm. Tas dos mīkstu, sapņains izskatu atkarībā no apjoma un auduma veida. Brā var atrast saimnieciskums veikaliem un krāsot, lai koordinētu ar audumu, vai pārklāti ar audumu, pievienojot auduma ar smidzinātāju uz līmi

Idejas zēniem telpām:

Grafiskas sienes art var izmantot efektīvi zēniem telpām. Tas dod krāsu, procentus, un var izveidot kontaktpunktu telpā. To var lietot kopā ar mākslas darbu vai plakātiem. Ja jūsu strādājot ar sacīkšu auto tēmu, jūs varētu izmantot riepu protektora zīmējums uz sienām. Uzkrasot riepu un darīt cilpas vai skaitlis astoņi. Pabeigt ar melnu un baltu rūtainā kuģa uz headboard vai melnā un baltā flīzes uz grīdas.

Lāzera printeri var izdrukāt sienas fotogrāfiju īpašu vietu, notikumu vai panorāmā un pievieno sienas kā fonu vai karkasa no kā liela māksla gabals.

Atcerēties bērnistabas pakārt lietas savā līmenī, lai viņi varētu baudīt tos.

 

Comments are closed.