Saksofona Montāža un Turēšāna

Saksofons ir viegli montēt, bet ir dažas lietas, lai noskatītos, kas paredzēti. Jums nekad nevajadzētu piespiest kaut ko kopā! Ja tas nav piemēroti kopā vienkārši, jums vienmēr vajadzētu izmantot korķa smērvielu, lai palīdzētu nodot daļas kopā. Korķis smērviela var iegādāties vietējā mūzikas veikalā. Tas ir šķidrā vai tauku tipa vielas (piemēram, lūpu balzams).

Pirmkārt, par visiem saksofoniem veidu, jums vajadzētu nodot kaklu organismā instrumenta. Ja tas nav iet viegli, pārbaudiet, vai skrūvi sānā ir stingrāki. Tas būs atskrūvē, lai ietilptu labi. Ja jums ir vecāks saksofonu, kakla, iespējams, stāv, kad jūs ievietojiet to un pievelciet skrūvi. Šādā gadījumā, jūs varētu apsvērt nav eļļošanas kaklu, bet noslaukot to tīru vietā. Ja tas joprojām ir problēma, ņemt to uz remontdarbnīcu un ir kakla paplašinājās.

Kakls būtu rindā taisni ar saksofonu. Dažreiz oktāvas atslēga tiks ietekmēta, ja tas nav taisni. Nākamā vieta iemuti uz korķa daļai kakla. Jūs vēlaties, lai push iemuti uz ar maigu pagriežot kustību. Korķa tauki var būt nepieciešams, lai palīdzētu tai iet gludi. Jums vajadzētu virzīt iemuti par aptuveni 3 / 4 par to, kā, lai sāktu ar. Faktiskais vietu tiks noteikta vēlāk, lai saliktu instrumentu melodija. “Melodija” nozīmē, ka instrumentu spēlē tajā pašā frekvencē kā cita instrumenta.

Saksofons var notikt starp kājām, ja jūs spēlēt Alto, vai uz labo pusi. Ja jūs spēlēt tenors vai baritons, saksofons vajadzētu iet uz labo pusi. Kad esat stāv, jūs varat spēlēt visas saksofoniem priekšā. Jūsu kakla siksna jānovieto tā, lai jūs varētu sēdēt taisni un iemutis nāks tieši mutē. Ja jums ir pieliekties pāri, vai pacelt galvu uz augšu, jums vajadzētu pielāgot kakla siksnu, lai pielāgotos. Ja jūsu galva ir noliekta uz leju tas būs gaisa padevi nogriezt nedaudz. Jūs varat mēģināt lieces savu galvu un elpošana. Tagad nodot savu galvu taisni un sajust, cik daudz vieglāk ir elpu!

Labo roku vajadzētu iet uz leju, lai apakšējā daļā saksofonu, un kreiso roku uz augšu instrumenta. Jūsu rokās veidos “C” līkni. Ļaujiet jums rokas vilināt uz sāniem un apskatīt jūsu rokās. Tie būs dabiski veido forma, “C”. Tas ir ideāls rokas pozīcija spēlējot saksofonu. Jūsu pirksti būs pieskarties pērles uz saksofona. Izmantojiet mīkstus daļu beigās no jums pirkstu nospiest taustiņu. Par jūsu plaukstas uzstās citas atslēgas, ka jūs redzēt uz jūsu saksofons. Pārliecināties, ka pirkstiem netiek nospiežot citus taustiņus, tajā pašā laikā. Ja jūs pat nospiest vienu citu taustiņu, piezīme jūs plānojat spēlēt nenotiks! Vienmēr paliek atviegloti, kad tu spēlē. Neviena daļa no jūsu ķermeņa vajadzētu kādreiz būt saspringta.

Ar labu stāju nāk labu skaņu un daudz labāku spēļu pieredzi!

Tālāk, jūs vēlaties, noklikšķiniet uz šajā mājas lapā, lai redzētu bildes, kā tas viss izskatās: jūs atradīsiet visu, kas jums ir nepieciešams, lai pareizi sāktu uz saksofona. Tas ietver audio un video piemērus. Tas viss ir par brīvu! Izbaudiet.

Comments are closed.