Svarīgi Kāzu aksesuāri – Tortes nazi un paplates komplekts

Bieži vien, visās plānošanā, kas tērēta kāzām, kūka, viesiem un kāzas dod priekšroku, līgavas aizmirst svarīgu kūka nazi. Lai gan tas ir ļoti niecīga daļa no uzņemšanas, tas joprojām izskatās eleganti un stilīgi. Galu galā, kā jūs samazināt kūka, tiks veikti daudz bildes no jums. Jūsu kūka nazis jāatbilst veida kāzu esat. Par tēmu kāzām, kūka nazis būs atšķirīgs, un iedomātā gala kāzām, nazis būs atšķirīga. Tortes naži nāk vairākās dizainu un stilu, un ir diapazons jums nāksies izvēlēties.

Parasti, kūka nazis nāk iekļauti kāzu servera komplektu. Jūs varat vai nu doties uz nazi un serveri, kas ir kristāli, pērles un sudraba rotājumu, kas izskatās kā priekšgala uz roktura, vai jūs varētu izvēlēties vienu ar vienkāršu pērļu rokturi. Ir arī izvēle nazi un serveri attēlota krustu par to ar akrila rokturi, kas padara to izskatās kristāla. Pastāv nesaskaitāms dizainu jūs varat izvēlēties, plānojot savu sarakstu Kāzu aksesuāri. Pārlūkojot internetu var sniegt jums dažas lieliskas idejas.

Tā kā vīrs un sieva, kad līgava un līgavainis samazināt savu pirmo gabals viņu kūka, tas būs kūka nazis viņi izmantos, un, lai tā būtu stilīgs un elegants, jo tas ir galvenais punkts reģistratūrā. Toņi fotogrāfijām tiks pieņemts šajā brīdī, un jūsu rauši un jūsu nazis būs ieraksts par pārējo savu dzīvi. Tas ir šīs bildes, ka cilvēki aizmirst, izvēloties piemērotu nazi un servera komplektu.

Bieži līgavas aizmirst Kāzu aksesuāri līdz pēdējam brīdim un kūka nazi un serveris, kas nav izņēmumi. Jūsu līgavas veikals vai vietējā mazumtirgotājs var būt dažas lielas nodarbojas par dažādiem kūka griešanas kopas. Ja jums nav prātā gaida kuģniecības, jūs varat arī izvēlēties no vairākiem skaisti izstrādāti komplekti pieejami tiešsaistē par pieņemamām cenām. Ir daži līgavas, kam patīk koncepciju vecs un skaists, un tāpēc viņi izmanto kūka nažus un serveriem, kas ir nodots savu ģimeni. Tas nav tik slikta ideja, jo ģimenes tradīcija tiek turēti dzīvs un pēc visa servera ir kalpot kūka.

Kūka serveris ir jāizmanto, lai kalpotu kāzu torte viesiem. Cilvēki bieži domā, nazis vien ir pietiekams, bet etiķete paredz, ka kūka ir jāizsniedz, izmantojot kūka serveri. Serveris izmanto arī mazo gabals kūka, kas ir dota tradicionālo barošanai kūka pret otru laikā. Daudzi attēli tiek veikti pēc tam, un attēli var būt nopietnas vai smieklīgi atkarībā no kāzu un pāris veidu. Kad esat beidzis izvēloties veida kūka Jūsu kāzas, pārliecinieties, ieskatīties kūka serveris, kas jums būs, izmantojot tā, ka viss ir gatavs lielo dienu, kāda veida.

 

Comments are closed.