Brīvā kritiena laikā saliek Rubika kubu
IzpletņlēcējiVācu izpletņu lēcējs Ludvigs Fihte, brīvā kritiena laikā salicis Rubika kubu, sēdēdams gumijas laivā.
29. gadus vecais parašutists, sēžot kopā ar draugu gumijas laivā, lēcienu izdarīja no apmēram 4270 metru augstuma. Rubika kubu Fihte salika 31,5 sekundēs, zaudējot apmēram 1800 metru augstuma. Pēc nelielas papriecāšanās un papozēšanas pārējiem izpletņlēcējiem, Ludvigs atvēra savu izpletni un veica piezemēšanos.

Presei vācietis neslēpa savu prieku teikdams, ka līdz šim citi jau ir salikuši Rubika kubus brīvajā kritienā. Tomēr neviens to neesot paveicis, sēžot gumijas laivā. Nākošais mērķis, ko vēlas sasniegt Fihte - brīvā kritiena laikā salikt divus Rubika kubus.

avots: The Sun
Komentāri
Nav komentāru.
Pievienot komentāru
Jums jāautorizējas sistēmā, lai varētu komentēt. Ja neesat reģistrēts lietotājs, spiediet šeit, lai pievienotos mums.
Dienas attēls no aviofoto.lv
:: aviofoto.lv - Latvijas avio foto albums
 
Boeing 737-8JP
 
logan-17
Boeing 737-8JP (+4)
Lietotājiem
Vārds

ParoleJaunākie raksti
Kāds ir lidmašīnas ātrums?
B 738"Ar kādu ātrumu lido lidmašīnas", šāds jautājums tika uzdots forumā. Šo jautājumu esmu dzirdējis vairākkārt no cilvēkiem, kas ikdienā par aviāciju neinteresējas. Tiksim skaidrībā!
Vai zinājāt, ka... (2. daļa)
Gimli_Glider.jpgAviācijā ir daudz interesantu faktu, kurus ikdienā mēs neievērojam un nepievēršam tiem uzmanību. Turpinām publicēt rakstu sēriju "Vai zinājāt, ka..."Viktors Talpa - "Aviācija ir mans dzīvesveids"
Viktors TalpaŠoreiz piedāvāsim jums interviju ar cilvēku, kas lielāko savas dzīves daļu ir veltījis aviācijai. Ne tikai veltījis, bet arī ieinteresējis un audzinājis jaunus aviatorus. Turklāt, pateicoties viņam, Latvijā, Lidostā „Rīga” ir Baltijā lielākais Aviācijas muzejs. Vienīgais muzejs Eiropā, kurā ir tik daudz Padomju Savienībā ražotās aviotehnikas. Saruna notiek ar muzeja direktoru un radītāju Viktoru Talpu.
Sadaļas
Aviācijas ziņas
Aviokatastrofas
Aviokompānijas
Dažādi
Cilvēki aviācijā
Leģendārās lidmašīnas
Lidostas un lidlauki
Militārās lidmašīnas
Pasažieru lidmašīnas
Ziņu arhīvs
RSS barotne
Thread of comments
Jaunumi
Raksti
Komentāri
Forums
Ielādes laiks: 0.21 sekundes